Biz Kimiz?

Eğitim Oyunları

Hakkımızda

Ankara merkezli, Türkiye geneli müşterilere e-içerik geliştirme, etkileşimli animasyonlar, video animasyon ve seslendirme hizmetleri gibi bir çok dijital alanda hizmet veren bir kurumuz. Diğer dijital şirketlerden farklı olarak teknolojiyi takip edip güncel eğitim programlarına uygun e içerikler üretmekte ve bu alanda Türkiye genelinde lider konumundayız.

MEB müfredatına uygun kitaplarda kullanılabilecek elektronik içerik şablonları, çevrimiçi öğrenme, eğitim oyunları, seslendirme hizmetleri, dijital platformda e kitaplar vb. bir çok alanda eğitimde sizi zirveye taşıyacak uygulamalı içerikler ile farkımızı ortaya koymaktayız. Sizler de bizimle çalışarak ayrıcaklıklı içerikler ile eğitimde farklılığı yakalayın!

01

Dijital E-İçerik Geliştirme

Şirketimiz, dijital eğitim içerikleri, interaktif uygulamalar ve e-kitaplar gibi çeşitli dijital içeriklerin geliştirilmesi alanlarında hizmet vermektedir. Müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak eğitimden eğlenceye geniş bir yelpazede hizmet sağlıyoruz.

02

Seslendirme Hizmetleri

Şirketimiz, profesyonel seslendirme hizmetleri sunarak reklam, eğitim, medya ve diğer alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır. Geniş seslendirme kadromuz ve yüksek kaliteli ekipmanlarımızla, projelerinizi etkileyici bir şekilde hayata geçirmek için buradayız.

03

Etkileşimli Animasyonlar

Şirketimiz, etkileyici ve etkileşimli animasyonlarla dijital deneyimleri zenginleştiriyor. Müşterilerimize  oyunlar ve eğitim materyalleri gibi çeşitli alanlarda yenilikçi içerikler sunuyoruz.

04

Müfredat Tasarımı

Şirketimiz, uzman ekibimiz ile güncel eğitim programına uygun, müfredatla bütünlük sağlayacak e içerik, animasyon  ve oyunlarla hazırlamak isteyeceğiniz e içerikleri oluşturmak için hizmet vermektedir.

1
Mutlu Müşteri
1
Tamamlanan Proje
1
Farklı E İçerik
1
Ses Efektleri

Birlikte Çalıştığımız Kurumlar