EDOP Akademi hızla büyüyen, teknoloji odaklı bir şirket olan ve eğitim sektöründe çığır açan ürünler üretmeye odaklanan Smartclass LLC ve İklim Eğitim AŞ. tarafından desteklenmektedir. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Merkezi Ankara’da bulunan EDOP Akademi, başarılı e-eğitim yapan bir sicile sahip olan eğitimciler tarafından kurulmuştur. EDOP Akademi, birden çok alanda çeşitli deneyimlere sahip güçlü bir yönetim ekibi tarafından desteklenmektedir.

EDOP Akademi; yapay zekaya sahip öğrenme modülleri, kapsamlı testler, öğrenci görevleri ve  “tab video” şeklinde ders anlatım materyalleri ile sınavlarda daha iyi performans göstermek isteyen öğrenciler için Türkiye’de geliştirilmiş en yenilikçi ve en ideal çözümdür.

EDOP AKADEMİ SİSTEMİNDE HER ŞEYDEN ÖNCE TEKNOLOJİ

EDOP Akademi’de, öğretme ve öğrenme sürecini yeniden şekillendiren yeni eğitim teknolojileri icat ediyoruz. Teknolojinin gücüne inanıyoruz ve görünüşte anlaşılmaz sorunlara zarif ve yaratıcı çözümler üretme zorluğundan zevk alıyoruz.

GERÇEK PROBLEMLER, GERÇEK ÇÖZÜMLER

Teknolojinin gücünü alıyor ve bugün eğitimdeki büyük, önemli konulara uyguluyoruz. Ve teknoloji sayesinde, kalıcı çözümler üretiyoruz. Binlerce öğrenci ve öğretmen ürünlerimizi yaşamlarının bir parçası haline getiriyor ve gerçek sonuçlar elde ediyor.

MÜHENDİSLİK MÜKEMMELLİK

Çalışmanızın tüm dünyadaki sınıflarda sergilendiğini bildiğiniz zaman; kusursuz bir şekilde tasarlandığından, uygulandığından, test edildiğinden ve kullanıldığından emin olursunuz. Mühendislik mükemmelliği konusunda kendimizle gurur duyuyoruz ve kullanıcılarımız buna kesinlikle değer veriyor!

MİSYONUMUZ: EĞİTİMDE GERÇEK DÜNYA PROBLEMLERİNİ ÇÖZMEK

Mümkün olan en iyi eğitim teknolojisini üretme ve destekleme konusunda tutkuluyuz. Kimsenin hayalini kurmayacağı türden ürünler ve çözümler geliştirmek için çalışıyoruz.

ÖĞRETMENLERİN VE ÖĞRENCİLERİN ÖĞRENMELERİNE YARDIMCI OLMAK

EDOP Akademi ile binlerce öğrenci için, çocuklarından yetişkinlere kadar kullandığı türünün ilk ürünlerini geliştiriyoruz. İnsanlar öğrenmeyi olabildiğince etkili kılmamız için bize güveniyorlar ve biz öğrencilerin ve öğretmenlerin karşılaştığı gerçek dünyadaki zorlukları çözme konusunda kararlıyız.

EDOP AKADEMİ İLE ÖĞRENMENİN KENDİSİNİ GELİŞTİRMEK

Öğrenmenin kendisini geliştirmeyi amaçlayan daha büyük resmi görmek için günümüzün belirli sorunlarının ötesine bakıyoruz. Herkesin daha derin ve daha eksiksiz öğrenmesine nasıl yardımcı olabiliriz? Öğrenmeyi nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

EDOP Akademi ürünleri e-eğitim alanında ve Türkiye genelinde 81 ilde  bulunan okullar, derslikler ve evlerde kullanılmaktadır. Her gün binlerce öğretmen ve öğrenci için ortaya koyduğumuz yeniliklerle onlarına hayatına dokunuyoruz.

2.sınıftan başlayarak, yabancı dil öğrenen bir üniversite öğrencisine, sınıfları için eğitici oyunlar yaratan öğretmenlerden çocuklarıyla kavramları inceleyen ebeveynlere kadar kullanılıyor. Sadece “Haydi Sor” ürünümüz, bugüne kadar 250.000 sorunun cevaplandığı ve öğrencilere faydalı olan bir uygulama olarak karşımızda duruyor. Hem bizim hakkımızda hem de EDOP Akademi sisteminin diğer bileşenleriyle ilgili detaylı bilgiye bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

GELECEĞİMİZ

Müthiş derecede heyecan verici hızlı büyüme dönemindeyiz. Şimdiye kadar elde ettiğimiz her şey bize tonlarca ivme kazandırıyor, ancak daha yeni başlıyoruz. Tamamen yeni ürün kategorileri geliştirmeye devam ederek büyük hayaller kuruyoruz ve tam hızda ilerliyoruz.

Olasılıklar ise SINIRSIZ!

EDOP AKADEMİ İÇİN MÜHENDİSLİK

EDOP Akademi ekibinde, sağlam ve zarif bir yazılım oluşturma çalışmalarından zevk alıyoruz. Yazdığımız koddan ve hizmet ettiği eşsiz eğitim görevinden gurur duyuyoruz. Amacımız; öğretmen ve öğrenci açısından üstün bir deneyim sağlamak için araçlarımızı, yeteneklerimizi ve yaratıcılığımızı paylaşmak.

MÜFREDAT GELİŞTİRME

EDOP Akademi bir sevgi emeğidir ve ürünün her kısmı özenle işlenmiştir. Doktora ekibimiz ve deneyimli öğretmenlerimiz, MEB müfredatının her parçasının yüksek kalite standartlarımızı karşılamasını sağlar. Ekip üyeleri günlerini her konu için mükemmel bir dil, görsel ve etkileşimli unsurlar araştırmak, beyin fırtınası yapmak ve oluşturmak için harcarlar. Hakkımızda merak ettiğiniz her detaylı uzman ekibimize danışarak öğrenebilirsiniz.

ÜRÜN YÖNETİMİ

Ürün yöneticilerimiz, kullanıcılarımız için savunucudur ve onları ilk sıraya koymaya kendini adamıştır. İlk beyin fırtınasından nihai lansmana kadar ürünleri alan bu ekip, öğrencileri, öğretmenleri ve velileri memnun etmeye çalışır. Yaratıcı çözümlerimiz, temiz tasarımlarımız ve olağanüstü yüksek standartlarımız, kullanmanın mutluluğu olan etkili, e-eğitim alanında çekici ürünler sunmamızı sağlar.

MÜŞTERİ BAŞARISI

Hesap yöneticilerimiz, teknik destek analistlerimiz ve üyelik uzmanlarımız bilgili, erişilebilir ve sabırlıdır. EDOP Akademi kullanan her öğrenci, veli, öğretmen ve yönetici için başarılı bir deneyim sağlar.

EDOP AKADEMİ İÇERİSİNDE EĞİTİM SATIŞLARI

EDOP Akademi’de satışlar sürekli gelişen bir sanattır. Yaratıcı ve güler yüzlü satış danışmanları ekibimiz, öğretmenlerin karmaşık ihtiyaçlarını anlıyor ve okulların ve bölgelerin öğrencilerin daha iyi öğrenmelerine yardımcı olacak çözümler bulmalarına büyük heyecan duyuyor.

EDOP Akademi Ailesinde Eğitmen Olmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilir, Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

EDOP Akademi,

Çocuğunuzun ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve öğrenmenin keyfini yeniden tazeleyebilecek bir eğitim sistemi sunar. Kurslarımıza katılın, geleceğin eğitiminde yerinizi alın.

edop akademi hakkında, e-eğitim

Kendinize Zaman Ayrın

İhtiyacınız Olan Her Şey Tek Bir Yerde

Kesintisiz e-Eğitim İle

Hayatınızı Değiştirin!

Bizi Destekleyenler