Online Yetenek Keşif Atölyeleri

Değişime Hazır Olun!

Online ve offline dersler ile desteklenen canlı atölye programları sayesinde, ilkokul ve ortaokul öğrencilerini yetenekleri ortaya çıkıyor! Kişisel gelişim atölyeleri ile çocukların başarıları her anlamda desteklenir.

Canlı Atölye ve Özel Programlarla Yetenekler Ortaya Çıkıyor!

Her çocuk özeldir ve içerisinde cevher ve yeteneklerini saklar. EDOP Akademi olarak çocukların akademik anlamda gelişimlerini desteklerken, gizli güçlerini de ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz online atölyeler, onların hem becerilerini geliştirirken hem de kendilerine olan güvenlerini artırıyor. Uygulamalı içeriklerle yaparak ve deneyerek öğrenen öğrencilerin, kazandıkları edinimleri aktif bir şekilde kullanabilmeleri desteklenmektedir. EDOP Akademi, öğrencilerin gelişimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Canlı online atölye ve atölyeler ile çocukların gelişimlerine hız veriliyor. Yetenek, beceri ve kişisel gelişim atölyeleri ile EDOP Akademi devam ediyor.

Robotik Kodlama Atölyesi

Canlı online atölye ve atölyeler ile çocukların gelişimlerine hız veriliyor. Yetenek, beceri ve kişisel gelişim atölyeleri ile EDOP Akademi devam ediyor.

Çocuklar İçin Yazılım Atölyesi

Canlı online atölye ve atölyeler ile çocukların gelişimlerine hız veriliyor. Yetenek, beceri ve kişisel gelişim atölyeleri ile EDOP Akademi devam ediyor.

Web Tasarım Atölyesi

Kurs programlarıyla 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik evde eğitim sistemler ve online kurs ile liseye hazırlık imkanı.

Yabancı Dil Atölyesi

EDOP Akademi öğrencileri, canlı atölye ve kişisel gelişim programları ile başarıya taşıyor.

 

Teknolojiyi kullanırken, onu şekillendirmeyi ve geleceğe yön vermeyi seviyoruz. Alanında deneyimli ve uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen online atölyeler ile çocukları erken yaşta bilgisayar diliyle tanıştırıyoruz. Kişisel gelişim atölyeleri ile çocukların, sadece tüketen ve kullanan değil aynı zamanda üreten tarafta da yer almaları için çalışıyoruz.

  • Kodlama ve bilgisayar diliyle erken yaşta tanışma.
  • Arduino tabanlı robotlarla hayal gücünü ve problem çözme becerilerini geliştirme.
  • Kendi sitesini tasarlayabilme ve kendi robotlarını üretebilme becerilerinin kazanılması.
  • Tasarım gücünün gelişmesi ve çok yönlü düşünebilmek.
  • Çocukların içlerinde barındırdıkları kabiliyetleri keşfederek, onları birer yetenek haline dönüştürmek.

Online atölyeler ile çocukların kendilerine olan güvenlerini ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz. Offline ders içerikleriyle çocuklar zamandan ve mekandan bağımsız, sınırsız tekrar etme olanağına kavuşuyor. Uygulamalı ders içerikleri ve etkileşime imkan tanıyan canlı atölye programları sayesinde ise aktif bir öğrenme gerçekleştirilmelerini sağlıyoruz.

  • Disiplinler arası hazırlanan ders programları ile öğrencilerin tam öğrenme gerçekleştirmelerine yardımcı olmak.
  • Canlı atölyeler ile öğrencileri deneme yanılma yoluyla birlikte üretime ve araştırma yapmaya teşvik etme.
  • Online derslerin yanında offline derslerle desteklenen içerikler sayesinde istenildiği yer ve zamanda sınırsız tekrar hakkı.
  • Canlı ve etkileşimli derslerle öğrencilerin anlamadıkları konular, uzman öğretmenler tarafından anında cevaplandırılır.