Her Öğrenci Özeldir

Her öğrenci birbirinden farklı özelliklere sahip birer bireydir. Bunun farkında olarak, her öğrencinin kendi seviyesine ve özelliklere göre hazırlanmış kişiselleştirilmiş eğitim sistemi vermekteyiz.

EDOP Akademi eğitim sistemi olarak öncelikle, öğrencilerin seviyelerini tespit edebileceğimiz sınavlar yapmaktayız. Bu sınavlarda belirlenen sonuçlara göre her öğrenciye özel kişiselleştirilmiş eğitim programı hazırlamaktayız.. Eğitim koçları bu raporları gözden geçirir ve gerektiğinde geri bildirim ve önerilerde bulunur.

Seviye tespit sınavı sonrası öğrencinin hangi alanda başarılı, hangi konularda ise takviyeye ihtiyacı olduğuyla ilgili raporlar hazırlanır. Raporların sonucuna göre öğrencinin seviyelerine uygun, eğlenerek çalışabileceği ve ilerlemesine katkı sağlayacak çalışmalar oluşturulur.

Her Öğrenciye Özel Kişiselleştirilmiş Basılı Yayın

Eğitim veren kurumların büyük bir çoğunluğu herhangi bir yayınevi ile anlaşarak öğrencilere, standart içerikler sunarlar. Öğrenciler arasında bir ayrım yapılmaksızın başarılı öğrencilere de konularda eksiği olan öğrencilere de aynı yayınlar iletilir.

EDOP Akademi eğitim koçları tarafından öğrencilerin seviye tespit sınavı sonuçlarına göre, farklı yayınlar belirlenir. Öğrencileri sıkmayacak içeriklerle onların kişisel ve akademik gelişimleri sağlanır.

Başarı Kişiseldir

Her öğrenciye kendi içerisinde farklı potansiyellere sahip olduklarının bilinciyle yaklaşmaktayız. Bununla birlikte her öğrencinin ilgi duyduyğu alanlar sevdiği ve başarılı olduğu dersler de farklılık göstermektedir.

EDOP Akademi olarak amacımız, öğrencilerin ilgi duymadıkları ya da zorlandıkları için sevmedikleri derslerle ilgili; onlara ileteceğimiz kişiselleştirilmiş yayınlarla sevgilerini kazandırmaktır. Öğrencilerin başarılı oldukları ve iyi bir şekilde öğrendikleri konularla ilgili içerik göndererek onları sıkmamaktayız.