Kime Hizmet Veriyoruz

İş İhtiyaçlarınıza Uygun Özelleştirilmiş Akıllı Çözümler

Dijital Dünya  için Öğrenci Merkezli Mühendislik Çözümleri

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte, dijital platformlarda öğrencilere geleceğe hazır öğrenme çözümleri ve içeriği sunmaya çalışıyoruz. Eğitim kurumlarını, şirketleri ve kar amacı gütmeyen kuruluşları bilgi paylaşımı ve teknoloji ile birlikte büyüme konusunda güçlendiren bir ekosistem oluşturmaya yardımcı oluyoruz.  

DİJİTAL EDOP HANGİ ALANLARA HİTAP ETMEKTEDİR
Okullar

Özel Okullar & Devlet Okulları

K-12 okullarına dinamik bir dijital öğrenme çözümleri paketi sunarak öğrencilere ilgi çekici ve bütünsel bir öğrenme deneyimi sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Öğrencilere etkileşimli İçerikler sunun

– K-12 kurumları ve okulları için özel içerik oluşturarak, öğrenciler için müfredata dayalı etkileşimli  içerikle onlara yardımcı oluyoruz.

Deneyimsel öğrenme

– Öğrencilerin yeni kavramları keşfetmelerine ve yeni nesil öğrenme içeriklerini kullanmalarına olanak tanıyan sanal laboratuvarlar ve simülasyonlar ile deneyimsel öğrenmeyi etkinleştiriyoruz. 

2D-3D İçerikler

İşletmelere Yönelik İçerikler

Kuruluşunuzun büyümesini hızlandıracak yüksek verimli ve uygun maliyetli Kurumsal Öğrenim Çözümleri sunuyoruz.

Tüketici Teknolojisi

– Benzersiz gereksinimlerinize göre uyarlanmış Yazılım Geliştirme Çözümleri sunuyoruz. Modern tasarım ilkelerimizle birlikte en son teknolojileri kullanarak mevcut yazılım geliştirme sürecinizi yeniden şekillendiriyor ve işinizin büyümesini hızlandırıyoruz. 

Zengin Format

Eğitim Yayıncıları

Bir e-yayıncılık platformu ile küresel yayıncıların her dijital cihaz ve işletim sisteminden erişilebilen etkileşimli içerik oluşturmasına ve dağıtmasına yardımcı oluyoruz.

Multimedya Destekli Z-Kitap Platformu

 – Yayıncıların kendi markalı uygulamalarında logoları, favicon'ları, temaları ve stilleriyle birlikte içerik oluşturmalarına ve dağıtmalarına olanak tanıyan beyaz etiketli bir platform sunuyoruz. Kullanıcı katılımını artırmak için içeriğinizi resimler, videolar, animasyon, simülasyon, oyunlaştırma ve daha fazlasıyla zenginleştirin.

 Scorm

 E-PUB

 Windows(Exe)

 MAC(dmg)

 i-Books

 Amazon Kindle

 Ubuntu


Dijital Galeriye Git
DİJİTAL EDOP

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR