İlkokul Kurs Programlarımız

Değişime Hazır Olun!

İlkokul kurs programları ile 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik kişiselleştirilmiş ders seçenekleriyle evden eğitim imkanı.

Zaman ve mekandan bağımsız evden eğitim ile güvenli ve kaliteli içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenme Tarzına Göre Hazırlanan Kişiselleştirilmiş Müfredat

Okula başlamanın ve okumayı öğrenmenin ilk yılları, gelecekteki başarının da temelini atar. Çocukların kendine özgü öğrenme stiline uygun kişiselleştirilmiş müfredat ile sunulan eğitim olması, mücadele ve başarı arasındaki farkı da ortaya koyar. EDOP Akademi ilkokul kurs programları, okula uyumlu müfredat sistemini öğrencilerin öğrenme stilinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlar ve kişiselleştirilmiş eğitim deneyimini sunar. Öğrencilerin kişiliği, öğrenme tarzı ve bilgi seviyesine göre belirlenen müfredatlarla gelişim programları hazır hale gelir. Böylece onların en kolay ve en iyi şekilde öğrenmelerini destekler. TAB videolar, offline veya canlı ders seçenekleriyle derslere eğlence katar.

İlkokul kurs programı ile canlı ders seçenekleri. Evden eğitim sistemleri sayesinde kişiselleştirilmiş eğitim ve müfredat deneyimi.

1. Sınıf Programımız

İlkokul kurs programı öğrencilerine özel olarak hazırlanan okul müfredatına uyumlu dersler. Evden eğitim sistemleri ile kişiselleştirilmiş eğitim deneyimi.

2. Sınıf Programımız

İlkokul kurs programı ile canlı ders seçenekleri. Evden eğitim sistemleri sayesinde kişiselleştirilmiş eğitim ve müfredat deneyimi.

3. Sınıf Programımız

Evden eğitim sistemleri ile kişiselleştirilmiş eğitim deneyimi EDOP'ta. İlkokul öğrencilerine özel olarak hazırlanan okul müfredatına uyumlu dersler.

4. Sınıf Programımız

EDOP Akademi öğrencilere, sınırsız ve kişiselleştirilmiş eğitim seçeneği sunuyor.

Evden eğitim ile çocuğunuz için en doğru müfredatı belirliyoruz! Öğrenci koçluğu sisteminden güç alarak, bazı değerlendirmeler sonucunda öğrencilerin ihtiyaçları olan özel programları onlar için hazır hale getiriyoruz.

  • Öğrencilerin öğrenim kalitesini artırmak amacıyla onların; ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve yeteneklerine yönelik olarak eğitim sistemlerini tasarlamak.
  • Eğitim koçlarımızla birebir takiplerini yaparak, eğitim süreçlerini yönetmelerini ve kendi kendine öğrenme becerilerini geliştirmek.
  • Öğrencilerin kendi seviyelerine uygun olarak ilerlemek ve bir konuyu tam olarak öğrenmeden diğer konuya geçmesini önlemek amacıyla gerekli zamanın tanımak. Bunun için de denemeler ve çalışmalarla öğrencilerin konuları öğrenme düzeylerinin tespit edilmesi.

 

 

Türkiye’nin en iyi ve kalifiye eğitmenleri ile kolej eğitimini evlere taşıyoruz. Offline derslerin yanında sunduğumuz canlı ders imkanlarıyla öğrenci katılımına izin veren eğlenceli dersleri, öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

  • Etkileşimli dersler sayesinde öğrenciler anlamadıkları konuları ya da akıllarına takılan soruları, anında öğretmenlere iletebilirler.
  • Öğretmen ve öğrencilerin aynı anda derste olması sayesinde adaptasyon sorunu en aza indirilir.
  • Online dersler, offline şeklinde de her zaman öğrencilerin erişime açık olur. Bu sayede öğrenciler dersleri istedikleri kadar tekrar edebilir, istedikleri yer ve zamanda ders çalışabilirler.

Her derste öğrencilere öğretmek, iletmek, güçlendirmek ve öğrencinin bir kavramı öğrenmesine yardımcı olacak tüm kaynakları kapsayan “içerikler” iletiyoruz. Öğretmelerimiz tek, özel bir kavram ya da iç içe geçmiş birkaç kavramı her derste öğrencilerimize sunuyor. Öğrencilerimize, özel ders ya da kurslarda ihtiyaç duydukları, bilgileri ve talimatları vererek birebir öğrenme deneyimi hissini yaşatıyoruz.

  • Alanlarında uzman öğretmenlerimiz tarafından video tabanlı ilerleyen derslerimiz, öğrencilere bağımsız öğrenme imkanı tanır.
  • Konu sonunda gerçekleştirilen değerlendirme sınavları ile, bilgi ve kavramların ne kadar öğrenildiği test edilir.