EDOP Akademi sisteminin en önemli bileşenlerinden birisini oluşturan Haydi Sor Uygulamasına, paket üyeliği gerçekleştirebilirsiniz.

Haydi Sor, yapay zeka teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. 

Soru bükücüler sayesinde ders çalışırken ya da soru çözerken, öğrencilerin kişiselleştirilmiş öğretmen deneyimi yaşamaları sağlanmaktadır. Paket türüne göre, bir gün içerisinde her dersten sorulacak soru sayısı belirlenmektedir. Soru sayılarına göre öğrenciler, sorularını farklı formatlarda soru bükücülere iletebilme imkanı bulmaktadırlar.

Haydi Sor ile öğrencilerin çözemediği ya da yanlış çözdüğü soruların cevaplandırılması, sorunun çözümünün öğrenci tarafından net bir şekilde anlaşılması hedeflenmektedir. Öğrenciler, cevaplandırılan soruların altına yorum yazabilme, soru bükücü öğretmenlere puan verebilme ve soruları favori belirleme hakkına sahip olmaktadırlar. Farklı öğrenciler tarafından sorulan sorular da favorilere eklenebilmektedir.

Haydi Sor ile öğrencilerin sadece kendi sordukları sorulara değil aynı zamanda her öğrencinin sorduğu sorunun cevaplarına erişimi sağlanmaktadır. Bu sayede her bir öğrenci çözümlü soru arşivine de sahip olmaktadır.

Mini

400Yıllık
  • Günlük 5 soru* 10 Ay

Midi

600Yıllık
  • Günlük 10 soru* 10 Ay

Maxi

750Yıllık
  • Günlük 15 Soru* 10 Ay