EDOP Akademi sisteminin en önemli bileşenlerinden birisini oluşturan Haydi Sor Uygulamasına, paket üyeliği gerçekleştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim anlayışına yeni bir anlayış kazandıran EDOP Akademi, birbirinden farklı etkileşimli çalışmalar sistemleriyle öğrenmeyi çok daha zevkli hale getirmektedir.

Haydi Sor, yapay zeka teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. 

Soru bükücüler sayesinde ders çalışırken ya da soru çözerken, öğrencilerin kişiselleştirilmiş öğretmen deneyimi yaşamaları sağlanmaktadır. Paket türüne göre, bir gün içerisinde her dersten sorulacak soru sayısı belirlenmektedir. Soru sayılarına göre öğrenciler, sorularını farklı formatlarda soru bükücülere iletebilme imkanı bulmaktadırlar.

Haydi Sor ile öğrencilerin çözemediği ya da yanlış çözdüğü soruların cevaplandırılması, sorunun çözümünün öğrenci tarafından net bir şekilde anlaşılması hedeflenmektedir. Öğrenciler, cevaplandırılan soruların altına yorum yazabilme, soru bükücü öğretmenlere puan verebilme ve soruları favori belirleme hakkına sahip olmaktadırlar. Farklı öğrenciler tarafından sorulan sorular da favorilere eklenebilmektedir.

Etkileşimli çalışmalar uzaktan eğitim sisteminin bir parçasını oluşturmaktadır. Farklı eğitim araçları kullanılan bu sistemle konuları öğrenmek çok daha kolay olur.

etkileşimli çalışmalar

Uygulama ile öğrencilerin sadece kendi sordukları sorulara değil aynı zamanda her öğrencinin sorduğu sorunun cevaplarına erişimi sağlanmaktadır. Bu sayede her bir öğrenci çözümlü soru arşivine de sahip olmaktadır.

Eğitim araçları arasında yer alan bu uygulamaya, sabah 09:00 ile akşam 22:00 arasında gönderilen sorular gün içerisinde ancak bu saatler dışında sisteme yüklenen sorular bir gün sonra cevaplandırılır. Öğrenciler, kendilerine tanımlı olunan her dersten bir günde üye olunan düzeylere göre belirlenen limitte soru sorma hakkına sahip olmaktadır.

Mini

400Yıllık
  • Günlük 5 soru* 10 Ay

Midi

600Yıllık
  • Günlük 10 soru* 10 Ay

Maxi

750Yıllık
  • Günlük 15 Soru* 10 Ay