Yöneticinin Mesajı

EDOP Akademi sahip olduğu evde eğitim sistemleri sayesinde sınırsız ve zamansız öğrenim deneyimi sunar.

İstekli çocuklarımız öğrenme konusunda gerçek bir susuzluğa sahiptir ve mükemmel personel ekibimiz her çocuğun başarmasını sağlamaya kendini adamıştır. Evde eğitim sistemleri ile uzaktan eğitim anlayışına yeni bir soluk kazandıran EDOP Akademi olarak yüksek standartlara sahibiz ve en iyisini hedefliyoruz.

EDOP Akademi, çocuklara özel olarak hazırlanmış içerikleriyle her çocuğa farklı yaklaşır.

EDOP Akademi,

Çocuğunuzun ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve öğrenmenin keyfini yeniden tazeleyebilecek bir eğitim sistemi sunar. Kurslarımıza katılın, geleceğin eğitiminde yerinizi alın.

Evde eğitim sistemleri ile uzaktan eğitim anlayışına yeni bir soluk getirirken, eğitim koçluğu ve öğrenme modelleri ile birlikte kişiselleştirilmiş eğitimler öğrencilere sunar.

Her Çocuk Farklı Öğrenir

Çocukların zeka gelişimleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle de kendilerine özgü öğrenme modelleri baz alınarak hazırlanmış kişiselleştirilmiş eğitim programlarıyla, gelişimlerinin desteleniyor olması gerekir. EDOP Akademi, çocuklara özel olarak hazırlanmış içerikleriyle her çocuğa farklı yaklaşır.

EDOP Akademi ile Tam Öğrenme

  • Görerek
  • Duyarak
  • Okuyarak
  • Uygulayarak

Eğitim koçluğu ile öğrencilerin takipleri birebir yapılır ve her öğrenciye özel öğrenme modelleri ve stratejileri belirlenir. Tam öğrenme sağlanabilmesi adına uzaktan eğitim içerisinde kişiselleştirilmiş eğitim çalışmaları devreye girer.

EDOP Akademi çalışanları, öğrencilerin ve ailelerinin hayatlarında değerli bir etki yaratmak için Tutku, Hesap Verebilirlik, Cesaret ve Güvenilirliği somutlaştırır.

Kişiselleştirilmiş eğitim imkanları  tanıyarak her öğrencinin eşsiz kapasitelerini tanır ve onurlandırırız.

Yaratıcı ve güler yüzlü danışman ekibimiz, öğretmenlerin karmaşık ihtiyaçlarını anlıyor ve  okulların, bölgelerin ya da öğrencilerin daha iyi öğrenmelerine yardımcı olacak çözümler bulmalarına büyük heyecan duyuyor. Danışman ekibimizle dilediğiniz her zaman tanışabilir, onlarla iletişime geçerek EDOP Akademi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Müthiş derecede heyecan verici hızlı büyüme dönemindeyiz. Şimdiye kadar elde ettiğimiz her şey bize tonlarca ivme kazandırıyor, ancak daha yeni başlıyoruz. Tamamen yeni ürün kategorileri geliştirmeye devam ederek büyük hayaller kuruyoruz ve tam hızda ilerliyoruz.

Olasılıklar ise SINIRSIZ!