Hakkımızda

Çocuklar çevrimiçi olmayı sever, bunun avantajlarından yararlanın!

EDOP Akademi; yapay zekaya sahip öğrenme modülleri, kapsamlı testler, öğrenci görevleri ve “tab video” şeklinde ders anlatım materyalleri ile sınavlarda daha iyi performans göstermek isteyen öğrenciler için Türkiye’de geliştirilmiş en yenilikçi ve en ideal çözümdür. Eğitim teknolojileri üzerine getirdiği yenilikçi yaklaşımlarla; bugünün teknolojisinden, yapay zeka sistemlerinden ve internetten yararlanan bir yaklaşım kullanarak çevrimiçi evde eğitim müfredatı sayesinde okul ötesi bir okul sunar.

Çocuklar öğrenmek için bilgisayar kullanmayı sever. Çevrimiçi evde eğitim gören öğrencilere kendi hızlarında ilerledikçe istedikleri bağımsızlığı verir. EDOP Akademi düşük bir aylık fiyata sahiptir ve 14 gün para iade garantisi sunar.

EDOP Akademi, interaktif eğitim ve eğlenceyi birleştiren kullanışlı, çevrimiçi bir ev okulu müfredatıdır.

EDOP Akademi yapay zeka sistemleri gibi eğitim teknolojileri ile çevrimiçi evde eğitim müfredatıyla okul ötesi bir okul sunar.

Liderlik Ekibi

İdari ve destek personelimiz, çocuklarınız için mümkün olan en iyi eğitimi sağlamaya kendini adamıştır. Liderlik ekibimiz, uzman araçlar ve stratejiler sunmaktan öğretim materyallerine ve ebeveyn desteğine kadar, çocuklarınıza kapsamlı ve zenginleştirici bir eğitim sunmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmaya kendini adamıştır.

Üstün Teknoloji

EDOP Akademi’de, öğretme ve öğrenme sürecini yeniden şekillendiren yeni eğitim teknolojileri icat ediyoruz. Teknolojinin gücüne inanıyoruz ve görünüşte anlaşılmaz sorunlara zarif ve yaratıcı çözümler üretme zorluğundan zevk alıyoruz. Teknolojinin gücünü alıyor ve bugün eğitimdeki büyük, önemli konulara uyguluyoruz. Teknoloji ve yapay zeka sistemi sayesinde, kalıcı çözümler üretiyoruz.

Çevrimiçi Evde Eğitim Yazılımı

Web tabanlı olduğundan EDOP Akdemi evde eğitim yazılımının kullanımı kolaydır. Bu, indirebilecek hiçbir şey olmadığı ve herhangi bir bilgisayardan, tabletten ya da telefondan erişebileceğiniz anlamına gelir. İnteraktif eğitim anlayışıyla dersler kısa parçalar halinde verilir ve bunu pekiştirme ve keşif öğrenimi için yazılım alıştırmaları izler.

Mühendislik Mükemmelliği

Çalışmanızın tüm dünyadaki sınıflarda sergilendiğini bildiğiniz zaman; kusursuz bir şekilde tasarlandığından, uygulandığından, test edildiğinden ve kullanıldığından emin olursunuz. Mühendislik mükemmelliği konusunda kendimizle gurur duyuyoruz ve kullanıcılarımız buna kesinlikle değer veriyor!