Kişisel ve Sınırsız Eğitim Deneyimi

EDOP Akademi sunduğu birbirinden farklı eğitim paketleri seçeneğiyle öğrencilere, sınırsız ve zamansız öğrenim deneyimi sunar.

Tamamen öğrencilerin kendi denetimleri altında olan kişiselleştirilmiş eğitim sisteminin tadını çıkarın. Üstelik sadece sınavlara hazırlanırken gelişimlerini desteklemekle kalmaz. Sunduğu kişisel gelişim ve eğitim koçluğu programlarıyla, hayatın her alanında öğrencilerin yanında olur.

Başvuru Formu

Eğitim Paketleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?

Haydi Sor

Haydi Sor eğitim paketi, sınavlara hazırlanırken ya da ders çalışırken her zaman soru sorabileceğiniz öğretmenlerle sizleri bir araya getirir. Böylece anlaşılmayan ya da cevaplandırılmadan geçilen sorular kalmaz. Uygulamayla öğrencilerin kişisel öğretmenleri her zaman yanında yer alır.

Detaylı Bilgi

Eğitim Koçluğu

EDOP Akademi öğrenciler sadece akademik anlamda hazırlamaz. Sunduğu eğitim koçluğu hizmetiyle öğrencilerin her türlü gelişimlerini destekler ve takip altında tutar. EDOP içerisindeki eğitim paketleri sayesinde öğrencilere farklı kişiselleştirilmiş eğitim ve kişisel gelişim programları sunar.

Detaylı Bilgi

Dijital Eğitim

EDOP Akademi ile öğrenciler istedikleri zamanda ve istedikleri yerde ders çalışarak e-eğitim ile öğrenmenin tadını çıkarırlar.

Farklı içeriklerle konuları pekiştirebilir ya fa kişiselleştirilmiş sorularla seviyelerini ilerletebilirler. Kişisel gelişim programlarını tercih ederek, geleceğe bugünden hazırlanmaya başlayabilirler.

Detaylı Bilgi

Robotik ve Kodlama

EDOP; öğrencilerin hayal kurmalarını desteklerken, 7 gün 24 saat ulaşılabilir online eğitimlerle geleceğe onların düşleriyle yön verir.

Eğitim paketleri arasında yer alan Robotik ve Kodlama programının sonunda öğrenciler, kendi robotlarını tasarlayabilir olmanın mutluluğunu yaşar. Kendilerine olan güvenlerinin de artmasını sağlarken kişisel gelişim açısından da önemli bir fark oluşturur.

Detaylı Bilgi

Çocuklar İçin Eğitim Paketleri

Özel Eğitim Paketleri

EDOP içerisindeki farklı seçeneklerle çocuklara özel içerikler hazırlar.

Eğitimin erken yaşta başlaması çocukların gelişimleri açısından son derece önemlidir. EDOP çocuklara yönelik İngilizce, Robotik ve Kodlama ve Zeka Oyunları seçenekleri sunar.

Detaylı Bilgi

Kendinize Zaman Ayrın

İhtiyacınız Olan Her Şey Tek Bir Yerde

Kesintisiz e-Eğitim İle

Hayatınızı Değiştirin!