Dijital Test Desteği

EDOP Akademi’nin bir bileşeni olan dijital testlerle uzaktan eğitim, öğrencilerin derslerdeki başarılarının artırılması hedeflenerek oluşturulmuştur.

Yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı sistemde, öğrencilerin bilgi düzeyleri tanımlanır ve ilerleyen zamanlarda durumuna göre yeni çalışmalar önerir. Böylece öğrencilerin gelişimleri dinamik bir şekilde takip edilir ve kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri sağlanır.

Yer ve zaman sınırlamasının ortadan kalkmasıyla, istenilen zamanda ve mekanda konulara ve sorulara erişim sağlanabilmektedir.

Her öğrencinin seviyesi ve bilgi durumu farklı olmaktadır. Dijital testlerle EDOP Akademi’nin farklı içeriklerde ve her seviyeye göre oluşturulmuş zengin soru arşivine erişimle, öğrencilerin başarıları artırılmaktadır.

Yer ve zaman sınırlamasının ortadan kalktığı uzaktan eğitim sisteminde, dijital testlere erişim bir laptop, tablet ya da telefonun varlığına bağlıdır. Öğrenciler, bunun dışında başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymadan dijital testlere ulaşabilir ve sanal sınıf ortamının tadını çıkarabilirler.