Sadece Kendinizi Değil, Rakiplerinizi De Tanıyın

Sınavlara hazırlanırken öğrencilerin kendi durumlarını bildikleri kadar, rakiplerinin durumlarını da bilmeleri önem taşımaktadır. Bu nedenler EDOP Akademi tarafından düzenli olarak Türkiye geneli deneme sınavları düzenlenir.

EDOP Akademi olarak yaptığımız çalışmalarla tüm öğrencilerimize tek ve özel olduklarını hissettirecek çalışmalar yürütmekteyiz. Öğrencilere sunduğumuz seviye tespit sınavlarıyla, kendi başarılarını takip etmelerini ve iyi oldukları yerlerin yanında, eksik kaldıkları konuları da görebilmelerini sağlamaktayız.

uzaktan eğitim sistemi, edop akademi

Aylık Öğrenme Periyotları İle Sürekli Başarı

EDOP Akademi için başarı süreli değil sürekli olması gereken bir kavramdır. Yaptığımız Türkiye geneli sınavlarla öğrenciler, kendi gelişimlerini ve rakiplerinin başarılarını görerek kendilerine göre yorumlama imkanı kazanırlar. Bu, onlara hem kendi öğrenme hızları konusunda bilgi verirken hem de onların rakiplerini tanımalarını sağlar.

Her ay düzenlenen sınavlarla Türkiye geneli aylık öğrenme planları hazırlanır. Böylece öğrencilerin kişisel gelişimleri ve akademik seviyeleri test edilmiş olur. Dijital olarak gerçekleşen deneme sonuçları, ÖSYM sınavlarında uygulanan sistemle açıklanır.

Hassas ve şeffaf bir değerlendirmeyle öğrenciler, hangi soruya hangi cevabı verdiklerinin bilgisine ve kendi optik formlarına ulaşabilirler.

EDOP Akademi olarak; öğrencilerimizin başarılarını önemsiyor, kalıcı ve devamlı hale gelmesi adına yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz.