Dijital Eğitim Seti Paketi

600Yıllık
  • Sınıf düzeyinde tüm ana dersler üyeliği (Dijital)
  • Altın Bilgi (Konu Anlatımı, Dijital)
  • Konu Testleri (Dijital)
  • Ünite Testleri (Dijital)
  • Türkiye Geneli Deneme Sınavları (Dijital)
  • Yazılı hazırlık Soruları
  • Tab Video Ders Anlatımları
  • Oyun temelli öğrenme (Gamification)etkinlikleri

EDOP Akademi ile e-öğrenme, yapay zeka teknolojisi ile birleşiyor. Yeni nesil uzaktan eğitim sistemleriyle, ders çalışmak artık çok daha zevkli.

Çocukların eğlenirken öğrenmelerini de sağlayan zeka oyunları, zihinsel gelişimlerini destekler. Çocukların sahip oldukları yetenek ve becerilerin gelişimlerini sağlarken aynı zamanda yeni yetenek ve beceriler de kazandıran zeka oyunları, hızlı karar verme ve bir sonraki adım için olasılıkları hesaplama gibi mantıksal zekayı geliştiren oyunlardır.

Çocuklar zeka oyunları sayesinde bilgi ve becerilerinin yanında kendilerine olan güveni de artırırlar. Karakter gelişimi açısından da büyü faydaları olan oyunlar çocuklara, planlı hareket etme gibi özellikleri kazanmalarında da yardımcı olur.

Eğlenirken öğrenmelerini sağlayan zeka oyunların yanında yüksek konsantrasyon gerektiren zeka oyunları da bulunur. En çok bilinen ve zeka gelişi açısından en önemli oyunlar arasında olan satranç oyunu buna örnek olarak gösterilebilir. Çocukların dikkatini toplama ve uzun süre bir yere odaklanma becerilerini gelişmesini sağlayarak okul hayatına da olumlu katkılar yapar.

EDOP Akademi, teknolojinin hızla geliştiği günümüz dünyasında internette vakit geçirmeyi seven çocuklar için her yaşa özel zeka oyunları sunar.

Çocuklar zeka oyunları oynayarak daha hızlı düşünen ve daha çabuk karar verebilen bireyler olmaktadır. Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde internet sınırsız zeka oyunları ile her yaş grubuna hitap etmektedir. Binlerce oyundan ilgi alanına giren zeka oyunları ile vaktini en güzel şekilde değerlendiren çocuklar, bu oyunlar sayesinde yeteneklerini ortaya çıkararak geliştirmekte ve yeni yetenekler edinmektedir.